Головна / Головні новини / Red Bull BC One Cypher Ukraine. Головний брейкінг-івент країни повертається!

Red Bull BC One Cypher Ukraine. Головний брейкінг-івент країни повертається!

Всеукраїнський відбір світового чемпіонату з брейкінгу. 

Хто представлятиме Україну на Світовому Фіналі Red Bull BC One у Польщі?

9 жовтня, Pochayna Event Hall, Київ — Red Bull BC One Cypher Ukraine збере найкращих бі-боїв та бі-гьорлз, що боротимуться за вихід у світовий фінал Red Bull BC One, який цього року відбудеться у Польщі.

Red Bull BC One Cypher Ukraine – етап найпрестижнішого світового змагання з брейкінгу у форматі один на один та знакова подія для української брейкінг-спільноти. Україна є одним із центрів світового брейкінгу та відома своїми видатними досягненнями в хіп-хоп культурі, про що яскраво свідчать постійні запрошення та перемоги наших брейкерів на міжнародних контестах! Тому не дивно, що цього року в Україну знову повертається легендарний світовий чемпіонат Red Bull BC One, де в битвах 1х1 визначаються найсильніші танцівники країн та світу в цілому.

Participants perform during the preselection for Red Bull BC One Cypher at Art-Zavod Platforma in Kiev, Ukraine, on August 12, 2016. // Sergey Illin/Red Bull Content Pool // SI201608130150 // Usage for editorial use only //

На учасників та відвідувачів події чекають майстер-класи від світових зірок брейкінгу Junior (Франція), RoxRite (США), Neguin (Бразилія) та шалені батли кращих бі-боїв та бі-гьорлз країни.

В Red Bull BC One Cypher Ukraine візьмуть участь 16 бі-боїв та 8 бі-гьорлз, які боротимуться за право продовжити шлях до світової перемоги.

Серед них 12 бі-боїв та 3 бі-гьорлз – обрані та запрошені зірки українського брейкінгу.

Ще по 1-му місцю отримають бі-бой та бі-гьорл, які за рішенням суддів стануть кращими у онлайн-відборі, що відбудеться у Instagram за тиждень до події за підтримки партнера чемпіонату VISA.

І ще 3 учасників та 4 учасниць буде визначено в день змагання – 9 жовтня – у pre-Cypher selection, що відбудеться перед головним змаганням! Кожен, хто відчуває в собі сили вступити в танцювальний батл з кращими брейкерами країни, може зареєструватися на відбір за посиланням

Судитимуть Red Bull BC One Cypher Ukraine багаторазові переможці міжнародних чемпіонатів – легендарні бі-бої з Red Bull All Stars:
JUNIOR (Франція), один із знакових персонажів брейкінг-сцени. Славиться своєю нелюдською силою та акробатикою на руках.
ROXRITE (США), неймовірний учасник багатьох змагань, був першим бі-боєм, що зібрав 100 перемог.
NEGUIN (Бразилія), колишній чемпіон світу, танцюрист, чий підхід у бі-боїнгу одночасно святковий, зухвалий та агресивний.


За чудовий настрій та дива скретчингу відповідатимуть ді-джеї Nail та Igorskee, а також МС Vladee і Flipper.

Переможці Red Bull BC One Cypher Ukraine (бі-бой та бі-гьорл) у листопаді відправляться у Гданськ, Польща, на Світовий Фінал. Там вони спершу візьмуть участь у Last Chance Cypher 4-го листопада, за підсумками якого зможуть вийти в основну частину Світового Фіналу 6 листопада.

B-Boy Pluto competes against B-Boy InTact in the final battle of the Red Bull BC One Cypher at Art-Zavod Platforma in Kiev, Ukraine, on August 14, 2016. // Sergey Illin/Red Bull Content Pool // SI201608140717 // Usage for editorial use only //


Слідкуй за подією тут: www.redbull.ua/bcone   

Вхід для глядачів безкоштовний.
Подія транслюватиметься онлайн на головному YouTube каналі Red Bull BC One 

Стань свідком битви найсильніших!

#redbullbcone

Головний Партнер: VISA

Підтримка ком’юніті: Street Culture

ПРО RED BULL BC ONE 

Red Bull BC One – найбільше та найпрестижніше у світі змагання один на один з брейкінгу. Щороку тисячі брейкерів змагаються за можливість представити себе на світовому фіналі. Починаючи з 2004 року Red Bull BC One провів 17 світових фіналів у великих містах різних країн світу. У 2021 фінал відбудеться у Польщі. Red Bull BC One – ключова подія у хіп-хоп культурі, яка сприяє розвитку брейкінгу, при цьому поважаючи оригінальний формат битв один на один.

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий