Главная / Главная лента / Збірна України прибула на чемпіонат Європи до Риги

Збірна України прибула на чемпіонат Європи до Риги

Сьогодні жіноча збірна України прибула до Риги, де зіграє поєдинки групового турніру жіночого ЄвроБаскету – 2019 з національними командами Іспанії, Латвії та Великої Британії.

Як ми уже повідомляли до складу команди увійшли 12 баскетболісток. Сьогодні увечері на них чекає перше тренування у Латвії, завтрашній день також буде присвячено підготовці до офіційних матчів.

Першу гру українки зіграють у четвер з іспанками, у п’ятницю з господарками турніру – латвійками і у неділю зі збірною Великої Британії.

За день до відльоту головний тренер збірної Горан Бошкович підбив підсумки зборів і поділився очікуваннями від групового турніру:

«У нас усе розпочалося 19 травня у Подгориці, як і у всіх команди у нас були за цей час кращі моменти, були і гірші. Щодо результатів товариських матчів, то вони дають певну інформацію, але основна їхня місія показати проблеми, які є у нас на даний момент. Ми побачили, що основні проблеми у нас були із захистом і ми маємо це виправити».

«Друга і третя гра для нас мають стати найважливішими, адже якщо ми виграємо у Іспанії і поступимося у наступних поєдинках, то ми залишимо ЄвроБаскет, нехай і записавши у свій актив яскраву перемогу над чемпіонками Європи. Щодо збірної Латвії, то у них також були певні кадрові проблеми, але вони змогли зібрати хороший склад, де багато талановитих баскетболісток, багато з них грають у Євролізі. Вони показують хороший баскетбол і це складний суперник

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *