Головна / Головні новини / Zara випустила кросівки спільно з PlayStation

Zara випустила кросівки спільно з PlayStation

Останні кілька місяців безумовно пройшли під знаком PlayStation. Ми всі обговорювали та мріяли про PS5, а також багато хто з нас, сидячи на карантині, не забував гратись в улюблені ігри в компанії друзів. Консольний геймінг став частиною повсякденного дозвілля багатьох людей та по крихті почав витісняти ПК. Крім того вся ця тема з приставками вже встигла проникнути в кросовочне середовище.

На цьому тижні ця теза ще один раз підтвердилася, а сталося це там, де ніхто не очікував. Масмаркет гігант ZARA абсолютно несподівано представив офіційну колаборацію з PlayStation, основою якої стало відсилання до PS1 в її знаменитому сірому корпусі.

У цій парі ми нарахували рівно 4 відсилання до ретро консолі:

  • сірий верх, що повторює відтінок PS1,
  • елементи управління з джойстика (трикутник, коло, ікс і квадратик),
  • логотип PS на язичку,
  • значок Power на п’яті.

Така пара продається всього за 50 доларів і вже стала великою темою для обговорення в колах ігроманів і снікерхедів. Можливо, це хитре промо від корпорації Sony. Цікаво те, що це не перший раз, коли японці йдуть на подібні кросовочні колаборації. До цього вже було випущено кілька пар спільно з Nike.

Першим була співпраця на базі Air Force 1, потім була нова варіація цього силуету, а потім з’явилася серія релізів на базі іменних кросівок баскетболіста Пола Джорджа. Sony в баттлі колаборацій точно перевершила XBOX.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *