Главная / Афиша / Відкриття оновленого Центру вуличних культур Дружба в Лисичанську

Відкриття оновленого Центру вуличних культур Дружба в Лисичанську

20 жовтня, в Лисичанську відбувся фестиваль Дружба фест, що відкрив оновлений центр вуличних культур Дружба, що знаходиться у приміщенні місцевого кінотеатру.

Масштабна подія зібрала близько 1000 відвідувачів та представників різних вуличних культур Східної України!  Наразі в оновленому центрі запланували відкрити школи з брейкдансу, bmx та паркуру, та, залежно від попиту продовжувати додавати дисципліни.

На території фестивалю діяло безліч локацій, пройшов чемпіонат з брейкдансу «Дружба баттл», турнірні змагання з вуличного футболу і баскетболу для всіх бажаючих, майстер-класи з паркуру, виступи райд культур та багато іншого.

Архітектурна студія Formografia design studio розробили зонування простору як для фестивалю, так і для майбутнього розширення урбан-центру, була створена вбиральня та вперше засяяли панорамні вікна кінотеатру.

На другий день, 21 жовтня, відбувся Форум вуличних культур, де запрошені спікери поділилися досвідом розвитку вуличних культур у Харкові, Полтаві, Павлограді, Миколаєва та Лозової. На практикумі разом з місцевими активістами працювали над стратегією розвитку Центру урбан культур «Дружба» на найближчий рік та як інтегрувати досвід створення урбан-простору Дружба на весь східний регіон.

Довідка:

Код Міста — це довгострокова програма громадської організації Garagе Gаng (м. Київ), що відбувається на перетині інтересів людей культури, аналітиків, бізнесів, а також державних діячів, які займаються розвитком міст.

«Метамісто: Схід» — проект для невеликих міст, який допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистісного розвитку.

Проект здійснюється ГО Garage Gang у партнерстві з архітектурним бюро Formografia, ГО Центр вуличних культур, ГО ThePeople, Лисичанська міська рада, за фінансової підтримки проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

#ucbi #метамісто #кодміста #маліміста #лисичанськ #дружбафест

Обо мне - admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *