Головна / Головні новини / «Transcend» — новий мурал дуету SNIK в Англії

«Transcend» — новий мурал дуету SNIK в Англії

Дует графіті-художників Snik створили вражаючий мурал в Англії. Вони намалювали великий портрет дівчини в трафаретному стилі в рамках фестивалю Cheltenham Paint Festival та назвали його «Transcend» ( «Перевага»). Яскравий різнобарвний малюнок виконаний у властивій для Snik манері: трафаретні елементи накладені один на одного, відрізняються лише текстурами та візерунком. У центрі мурала розміщується красиве жіноче обличчя, виконане в стилі заштрихованого чорно-білого малюнка. Навколо нього розміщені кольорові абстрактні елементи, що створюють потрібний контраст.

На відміну від багатьох сучасних художників, що використовують схожу техніку малювання, Snik обходяться в своїх графіті без комп’ютерних технологій. Вони вважають за краще створювати малюнки власноруч, вирізаючи багатошарові трафарети самостійно.

Snik — британська команда райтерів, що складається з Nik Ellis та Laura Perret. Вони подорожують по світу і малюють вже більше десяти років. Роботи дуету характеризуються тим, що вони відображають на них динамічні дії, які, як би, на секунду завмерли в просторі. В основному, Snik малюють звичайні речі, але вкладають у них нетривіальний сенс.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *