Головна / Головні новини / Thundercat підтвердив, що записав альбом з Маком Міллером

Thundercat підтвердив, що записав альбом з Маком Міллером

Мака Міллера не стало в 2018 році, але його музична спадщина продовжує жити. Після смерті репера був випущений альбом «Circles», в мережі регулярно з’являються невидані треки артиста, а нові й нові чутки продовжують виникати то там, то сям. Останньою з них стала заява товариша й коллаборатора Міллера Thundercat, який написав в твіттері, що записав з Маком цілий альбом.

Басист з Лос-Анджелес відповів на твіт одного з користувачів соцмережі, який представив, що у двох музикантів є спільна платівка: «Уявіть, що Thundercat та Mac Miller записали цілий альбом разом». На що Thundercat лаконічно написав: «Він існує».

Це викликало величезний резонанс у шанувальників, які одразу ж почали благати Thundercat випустити реліз. Але мультиінструменталіст заспокоїв фанатів, заявивши, що вони з Маком «працювали над багатьма речами разом», але «не все повинно бути випущено просто так». Судячи з усього, Thundercat, як мінімум, не поспішатиме з випуском нових спільних треків з покійним репером .

Нагадаємо, що починаючи з 2013 року Mac Miller та Thundercat регулярно працювали разом. Останній взяв участь у записі таких пісень Мака, як «In The Morning» та «What`s The Use?», а також виступав разом з ним на NPR Music Tiny Desk Concert.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *