Головна / Головні новини / Статистика ЛОТу «Вуличні Культури» від УКФ і Street Culture

Статистика ЛОТу «Вуличні Культури» від УКФ і Street Culture

З 20 листопада 2020 року по 15 січня 2021 роки ми, SC & Українським Культурним Фондом, збирали заявки з ідеями проєктів на ЛОТ «Вуличні Культури», який дозволить молодим і досвідченим організаціям, стріт командам, лідерам і артистам з різних міст України втілити свої ідеї вуличних культур в реальність!

За короткий термін нам прислали 316 заявок з ідеями проєктів з різних регіонів і міст України. Для вуличної культури це дуже крутий результат, зважаючи на те, що це перша цільова грантова програма в Україні.

Географія ідей проєктів покрила всі області нашої країни: з 316 заявок понад 50 подано з Києва, 26 — Харків, 12 — із Запоріжжя. З детальною картою можна ознайомитись нижче.

Також хотілося б відзначити, що вулична культура — це не тільки фестивалі, батли на вуличних локаціях. Це ціла сфера, до якої також належить інфраструктура: урбан парки, урбан центри, урбан школи, виставки, друковані/інтернет-видання, відео блоги/фільми та інше. Нижче ми привели список тем заявок, щоб можна було детальніше ознайомитися з потребами вуличних діячів в Україні.

Зараз УКФ з партнерами активно відбирає та оцінює ідеї проєктів для наступного етапу навчання. Разом ми зробимо вуличну культуру в Україні ще масштабнішою і популярнішою.

УКФ

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *