Головна / Головні новини / «Ситуація вийшла з під контролю», — продюсер Олени Савраненко про акцію «Поминки українського репу»

«Ситуація вийшла з під контролю», — продюсер Олени Савраненко про акцію «Поминки українського репу»

У своєму фейсбуку Саша Варениця написав пост про акцію #RapinPeaceUA, спровокованої його статтею. У тексті він звертається до Олени Савраненко та її продюсеру — Івану Клименко.

Пост Саші сповнений «панчлайнів», наводимо кілька:

Про Олену:

«Та, що прийшла під прапором нового покоління «аби перевернути цю гру» прямо зараз готується до народного ТВ-шоу «Танцi з зiркамі », де вже через місяць буде награно сміятися від жартів Юри Горбунова і Влада Ями»

«Тому, Олена, який вже тут «стержень». Не сміши, заради Бога. Ти ведена, підневільна людина, чия доля давно визначена. Ти будеш рекламувати все, що тобі скажуть і скільки скажуть. Ти будеш співати будь-яку мемасну нісенітницю з самими трешевими ютуб-блогерамі заради клікбейта та трафіку. А слідом за тобою тим самим шляхом підуть й мегатрушні хлопці з Калуша. За три з половиною кліпу гідного контенту, що ми встигли зробити разом, у тебе там не те що стержень, навіть хрящик не встиг відрости. А далі були лише гроші, комерція й розрахунок »

Про себе:
«Таким людям, як я, які ось уже 15 років вірні справжній, якісний музиці, незважаючи на десятки пропозицій легкого й швидкого заробітку від блогерів, політиків, роблених поп-співачок, топлес-діджеєк та мем-персонажів, ти просто не рівня. Я — це реп. Я — це рок. І я — це електроніка … »На пост Саші відповів Іван Клименко, який назвав ситуацію з акцією « що вийшла з під контролю», маючи на увазі, що ряд учасників перейшли на особистості й несхвально відгукувалися про Сашка (наприклад Вова зі Львова називає автора резонансної статті «Вареник з гівном»).

«Моя початкова ідея була — не ображати, а творити», — пише Іван.Пізніше Саша Варениця написав «Пост примирення», в якому позначив, що ряд речей варто обговорити з Іваном і Оленою особисто.Нагадаємо, що акція #RapinPeaceUa відбулася 3 серпня й була покликана довести, що український реп живий.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *