Головна / Афіша / Сергій Якименко | Paradise Day

Сергій Якименко | Paradise Day

5 березня о 18:00 відкриється мультимедійний проєкт українського художника Сергія Якименка – «Paradise Day», що підсумовує творчу діяльність митця за останні декілька років.

У межах проекту будуть представлені масштабні полотна, неонові написи, об’єкти та відео-арт. Композиційна гра, за задумом, вільно об’єднує новітні художні напрями і жанри, серед яких комікс, графіті та аніме.

Перші ідейні роздуми з’явилися ще у 2014 році, коли більшість нових творів митця були створені на картонних коробках. Сергій зізнається, що використовував пакунки не тільки як місце для сортування та зберігання візуальних доробків, а як власне предмет мистецтва, що пов’язаний з темою людської пам’яті та приватного життя, тобто самі спогади стають новими інструментами художника.

Яскраві та хайпові образи, які давно на часі, створюють ефект присутності у 3D-реальності. Бути «тут-і-зараз» для митця означає витіснити себе з вакууму минулого. У світі, що потребує змін, Якименко ставить собі метою зосередитися насамперед на культурних взаєминах, котрі у такому світосприйнятті митця саме й презентує актуальний український поп-арт.

Виставка працювати ВВ-НД 12:00 — 20:00

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *