Головна / Головні новини / RHUDE x PUMA Cell King — бутси Пеле у новому варіанті

RHUDE x PUMA Cell King — бутси Пеле у новому варіанті

У 1968-му році німецький бренд PUMA випускає свої культові бутси під назвою KING, які швидко стають лідером їх футбольного сегмента. Основною причиною стрімкого зростання популярності цих бутс стала феєрична гра Пеле, який був їх рекламним обличчям, а пізніше їх навіть почали вважати повністю іменною моделлю бразильця, хоча іменитих гравців, які виступали в цій парі було безліч.

Той футбольний успіх PUMA став важливою частиною їх історії, тому просочився буквально в усі сфери, починаючи від поп-культури і закінчуючи модою. В цьому році PUMA вирішила дати бутси KING на відкуп молодому модному бренду Rhude, щоб їх дизайнери змінили ігрову модель Пеле в щось, що підходить під вуличний стиль.

RHUDE x PUMA Cell King — класика, натхненна легендарними бутсами Puma KING 1968 року. Верх пари створений зі шкіри, декорований рядком і прикрашений знімним язичком з брендингом RHUDE. Підошва з технологією амортизації CELL виконана в бежевому кольорі, що надає парі вінтажного вигляду. Кросівки представлені у впізнаваній палітрі кольорів бренду RHUDE.

Руіджі Війасенор заснував компанію RHUDE в 2015 році, щоб створювати дизайни, які представляють собою суміш мінімалізму та streetstyle. Бренд прагне протистояти загальноприйнятим нормам суспільства, створюючи одяг, який відображає унікальність кожної людини. Саме ці ідеї він і вклав в нову модель зі своєї колаборації з PUMA. Пеле б був задоволений.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *