Головна / Афіша / Red Bull Street Style: онлайн-турнір з футбольного фристайлу

Red Bull Street Style: онлайн-турнір з футбольного фристайлу

Найбільш масштабний світовий турнір з футбольного фристайлу не просто повертається в 2020 році, а переходить на зовсім інший рівень! Цьогорічний турнір абсолютно повністю пройде в онлайн-режимі. Відповідно заявитися та взяти участь у змаганнях може будь-хто (від 16 років і старший), незважаючи на обставини, адже для участі в турнірі достатньо бути наодинці з м’ячем!Але про все по черзі.

Freestyle Soccer · 2 хвRed Bull Street Style 2020Red Bull Street Style – змагання з футбольного фристайлу, яке відбувається щорічно з 2008 року. Головна ціль турніру – знайти найкращого фристайлера на Землі. Лише найбільш креативний, творчий і технічний фристайлер стане чемпіоном Red Bull Street Style.Турнір Red Bull Street Style-2020 складається з п’яти етапів, а чемпіон і чемпіонка визначаться на грандіозному онлайн-фіналі 14 листопада.Для того, щоб заявитися на турнір, необхідно надіслати відеозаявку з власним фристайлом. Вимоги до відео: максимальна тривалість фристайлу – 30 секунд (відео може тривати не довше 45 секунд), жодної музики й редагування, відео має бути горизонтальним.Дедлайн для подачі заявки – 21 червня.

Надсилати своє відео потрібно в додатку, детальніше про який читай тут. У ньому ти зможеш також переглядати відео інших учасників.30-секундне відео з власними технічними скілами – перший етап змагань Red Bull Street Style. За його результатами судді оберуть 200 найкращих чоловіків і 60 жінок, які продовжать змагання далі. Вони отримутимуть завдання від суддів і боротимуться за вихід до грандіозного фіналу.Урешті-решт до фіналу дійде 16 чоловіків і 8 жінок, які позмагаються за звання чемпіона та чемпіонки з футбольного фристайлу.

Що відбувається далі та які етапи попереду

Етап №1. 30-секундне відео власного фристайлу

  • Дати: 18 травня – 21 червня
  • Скільки учасників проходить далі: 200 чоловіків і 60 жінок

Про цей етап написано вище, але повторимо ще раз найважливіше: надіслати відео потрібно до 21 червня.Етап №2. Поєднай стиль з музикою

  • Дати: 20 липня – 10 серпня
  • Скільки учасників проходить далі: 80 чоловіків і 32 жінки

Якщо ти подолаєш перший етап змагань, то друге завдання – поєднати свої технічні скіли з музикою. Ти маєш вразити суддів та інших глядачів 30-секундним відео – фристайл під музику. Далі пройде 80 чоловіків і 32 жінки.

Red Bull Street Style Oman
Red Bull Street Style Oman© EBTESAM AHMED

Етап №3. Виконай найскладніші трюки наживо (LIVE)

  • Дати: 4–11 вересня
  • Скільки учасників проходить далі: 32 чоловіки й 16 жінок

З цього етапу починається найцікавіше: Red Bull Street Style переходить у формат прямих трансляцій!Завдання третього етапу турніру полягає в найскладнішій комбінації трюків, які зможеш організувати наживо. Додаткова складність у тому, що ти не визначатимеш, які фінти робити, витягнеш певну кількість трюків, які доведеться скомбінувати між собою й виконати.

Етап №4. Виконай трюки, які ніхто ніколи раніше не бачив (LIVE)

  • Дати: 5–11 жовтня
  • Скільки учасників проходить далі: 16 чоловіків і 8 жінок

Ну ось, залишається останній крок до фіналу. На четвертому етапі (знову в прямому ефірі) учасники мають вразити суддів унікальними фінтами й трюками, які ніхто більше не здатен повторити. Фінт Зідана або якісь інші відомі рухи тут не підійдуть – придумай щось креативне й змагайся за місце у фіналі.На четвертому етапі до учасників приєднаються чемпіони Red Bull Street Style-2019: бразилець Рікардіньйо та француженка Мелоді Донше (єдина триразова чемпіонка Red Bull Street Style).

An image of freestyle soccer player Melody Donchet at Red Bull Street Style.
Melody Donchet© DEAN TREML/RED BULL CONTENT POOL

Етап №5. Грандіозний фінал (LIVE)

  • Дата – 14 листопада

Це фінал! Хіба потрібні ще якісь слова? 16 чоловіків і 8 жінок визначать чемпіонів Red Bull Street Style-2020!

Тож не втрачай час! Відточи свою фристайл-техніку та записуй 30-секундний ролик, щоб взяти участь у Red Bull Street Style. Не забувай: дедлайн для подачі першого ролика – 21 червня!

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *