Головна / Головні новини / PUMA запускає колекцію UNITY

PUMA запускає колекцію UNITY

Новий сезон PUMA розпочинає з колекції Unity, яка віддає данину спортивній спадщини бренду та силі спорту, що об’єднує людей по всьому світу. В рамках даної кампанії PUMA пожертвують в цілому близько 200.000 доларів США в Фонд солідарності для допомоги в боротьбі з пандемією нової коронавирусної інфекції (COVID-19).

Ми всі є частиною одного світу, і колекція Unity підкреслює це. Благодійні пожертви PUMA безпосередньо підтримають глобальну роботу ВОЗ з надання допомоги країнам у запобіганні, виявленні та реагуванні на пандемію COVID-19. PUMA вважають, що важливо допомогти побудувати майбутнє, в якому кожен зможе продовжувати займатися спортом та користуватися його перевагами.

«Ми вважаємо, що спорт відіграє вирішальну роль в якості об’єднуючої сили в нашому світі», — сказав Адам Петрик, глобальний маркетинг й бренд-директор PUMA. «PUMA, наші атлети та амбасадори — одна команда, яку об’єднав спорт. У ці складні часи ми повинні бути єдині, тому що знаємо, що разом ми набагато сильніше, ніж окремо. »

Саме тому, простий чорно-білі дизайн в колекції гармонує з яскравими квітами, характерними для прапорів різних країн всіх континентів. Колекция складається з одягу, взуття та аксесуарів.

В унісекс колекції Unity представлена модель кросівок RS-X3, що відрізняється нейтральним базовим дизайном з кольоровими акцентами синього, червоного, жовтого і зеленого кольорів.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *