Главная / Афиша / Презентація проекту парку Машинобудівників

Презентація проекту парку Машинобудівників

Запрошуємо журналістів, громадських активістів і зацікавлених мешканців міста на презентацію проекту парку Машинобудівників. Вона почнеться о 17:00 у середу, 28 лютого, на майданчику Хабу соціальної активності «Студія 42». Після короткої презентації відбудеться обговорення. Вхід вільний.

 

Під час презентації організатори коротко опишуть, як все починалося, що є тепер і детально план перебудови міського простору. Унаочнити інформацію допоможуть виразні слайди та макет парку Машинобудівників, який демонструє кінцевий результат.

 

Це проект спільного переосмислення та проектування території парку Машинобудівників у місті Харкові, над яким три громадські організації — «День музики», «Міські реформи», «Центр вуличних культур» — працюють вже понад півроку. За цей час проведено багато проміжних заходів, одним з найяскравіших з яких був фестиваль «Разом Урбан Парк».

Цього разу готові презентувати свої фінальні розробки — майстер-план парку Машинобудівників — архітектори-урбаністи з ГО «Міські реформи».

Їх проект складається з двох частин.
«Разом Парк» — пілотна для Харкова спроба перетворити міський простір шляхом взаємодії та співпраці громадських організацій, професійної спільноти урбаністів, міської адміністрації, а також широкого залучення громади міста, передусім, локальної громади. Протягом кількох місяців вони досліджували доступність парку, його наповнення й оточення, проводили опитування та воркшопи.

«Урбан Парк» — це центр вуличних культур, інтегрований у простір парку Машинобудівників. В чотирьох будівлях мають розміститися всі сучасні напрямки street-культури, які є у світі. Центр вуличних культур стане переосмисленням звичного «Палацу культури», де молодь матиме змогу розвиватися різнобічно, вбираючи сучасні тенденції й дотримуючись трендів, а водночас маючи підтримку старшого покоління. З ідеї створення єдиного центру, що з’явилася у активістів ГО «Центр вуличних культур», і почався цей проект. У планах ГО «День музики» — сприяти розширенню соціально-культурної й освітньої складової проекту.

Проект розроблено ГО «Міські реформи» у співпраці з ГО «ЦентрStreet Culture» і ГО День музики за підтримки Проекту «UCBI — Українська ініціатива зміцнення громадської довіри», що фінансуєтьсяUSAID Ukraine — USAID Україна.

Обо мне - admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *