Головна / Головні новини / П’ять марок одягу з дев’яностих

П’ять марок одягу з дев’яностих

Будь-який любитель вуличної культури, що живе в 2020 році знає такі бренди стрітвіра, як Supreme, Stussy, Dickies та інші. Але в цій статті нам би хотілося поговорити про речі, які носили хіп-хоп виконавці 90-их років.

Представляємо 5 популярних марок одягу 90-их.

Ecko Untld

Фірма Ecko була заснована Марком «Echo» Мілекофскі ще в середині 80-их років. На той момент вони випускали футболки з балонами на принті.

У 1990-их все ком’юніті хіп-хопу знала про цей бренд і активно його підтримувало. Починаючи від андеграунд артистів Mobb Deep і закінчуючи майстром реп-батла Eminem.

Фірма зіграла ключову і дуже важливу роль у розвитку стрітвіра в США і країнах СНД. Саме цей бренд розвинув культуру оверсайз футболок і джинсів «труб».

Champion

Зараз ми представляємо одяг Champion як звичайний спортивний бренд. Але в 90-их компанія активно просувала одяг для баскетбольних команд. Отже більшість темношкірого населення активно носили кепки і куртки зі своїми улюбленими командами на спині.

Polo Sport

У той час компанія Ralph Lauren позиціонувалася як одяг «люкс» класу. Але по прибуттю вуличної субкультури в маси, утворилася лінійка Polo Sport. Активними прихильниками стали хлопці з East Coast: Nas і Raekwon. До середини 2000 одяг виглядав на рівні, але з часом мода змінилася і вже таку лінійку не помітити в магазинах.

Karl Kani.

Якщо ви цікавилися фотографіями таких артистів, як 2Pac або Notorius B.I.G, то напевно ви зможете побачити одяг з логотипом «KK».

Це саме так фірма, яка була визнана «неофіційною лінійкою одягу Брукліна» і досі залишається в продажу у компанії.

Fubu

Бренд Fubu був створений спеціально для хіп-хоп діячів тих років. До того ж і розшифровується абревіатура одягу: From Us By Us.

За час свого існування компанія встигла захопити всі медіа кліпи маловідомих реперів, створити рекорд лейбл і звичайно ж заробити багато грошей.

Зараз те непорозуміння живе під назвою FB Legacy, але той одяг і нинішню продукцію практично нічого вже не пов’язує.

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *