Головна / Головні новини / Нове брейкінг шоу від Break Free WorldWide: Escapism

Нове брейкінг шоу від Break Free WorldWide: Escapism

Break Free — організація, яка займається розвитком брейкинга в західній частині Сполучених Штатів й по всьому світі. На їх каналі YouTube можна знайти багато подкастів, навчальних відео і всього іншого, що допоможе вам розвивати танець не виходячи з дома.

Вчора його ведучі й за сумісництвом танцюристи Jeremy і Palmer виклали в мережу свіже відео, яке назвали Escapism. Протягом 10 хвилин хлопці роблять розігрів в формі сайфера. Через деякий час бібой з Філадельфії BOX-WON підключився в сайфер і зробив пару виходів на камеру. Закінчивши, хлопці поспілкувалися між собою, обговоривши ряд цікавих речей. Наприклад в бесіді було згадано про те, що кожен танцівник повинен бути унікальним, отже всім слід виробляти свій стиль. Сам Box сказав, що не він сформував свій стиль, а його оточення. Тобто він мав на увазі своє життя, в тій же Філадельфії. Також він зазначив, що не дивлячись на випробування і невдачі, він завжди насолоджувався своїм життям і ставив шлях до досягнення мети в пріоритет перед самою метою. Під кінець шоу Box-Won сказав важливу річ, яка смішна, але є гіркою правдою.

«Кожен танцюрист на початку свого шляху танцює просто жахливо. І тільки від його бажання і старань залежатиме те, наскільки круто він буде викладати себе на танцполі «

Швидше за все такого формату шоу буде на каналі Break Free Worldwide тривалий час (під час карантину). Круто що хлопці вирішили зробити таке шоу, із запрошенням бібоїв з усього світу. Це дасть дітям з усього світу нову інформацію на роздуми під час карантину. Чекаємо наступного випуску!

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *