Головна / Головні новини / Nike Air Force 1, натхненні Південною Кореєю

Nike Air Force 1, натхненні Південною Кореєю

Цього літа мала пройти Олімпіада в прекрасному японському місті Токіо, але все пішло зовсім не за планом. В рамках цієї Олімпіади нас чекало дуже багато цікавого: змагання, скандали, перемоги на останніх секундах, відкриття ігор, концерти. Загалом, масштаб висвітлення був би величезний.

Серед усіх цих активностей знайшлося місце і кросовочним. Спеціально до літа Nike хотів повторити свій прекрасний кейс по створенню стильної екіпіровки для однієї з національних збірних зі своїм впізнаваним колоритом. У 2018-му році це були нігерійці, чию форми роздобути хотіли багато фанатів футболу й не тільки, а в цьому році дизайнери Nike збиралися вразити нас з вами екіпіровкою для команди Південної Кореї.

На жаль, цього не сталося, але деякі штуки все-таки проникли в загальний доступ. Наприклад, ось ці Air Force 1. Дизайнери в цій парі відобразили тотемну тварину корейців — білого тигра. Основні деталі цієї пари — тигровий свуш, елемент прапора на п’яті, тигр на язичку і рожево-блакитна кольорова гамма, що відсилає до прапора країни.

Дуже цікавий реліз, який повинен був прикрашати ноги спортсменів Південної Кореї на Олімпіаді та ваші ноги, але тепер буде прикрашати тільки ваші. Пара вже зараз доступна у повній розмірній сітці в мережах магазинів.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *