Головна / Головні новини / New Balance 850 — взуття для молодих

New Balance 850 — взуття для молодих

New Balance завжди робили кросівки, основою яких був наголос на технології і лаконічність у дизайні. Таке просте поєднання створило навколо бостонського бренду образ, що кросівки New Balance носять тільки дорослі чоловіки, які смажать в них барбекю або йдуть на пробіжку.

Таке мислення споживачів не подобалося бренду, тому вони завжди намагалися робити щось абсолютно нове, але завжди допускали одну й ту ж помилку: не можна робити сучасне взуття, орієнтоване на молоду публіку, за допомогою людей, які не знають потреб і бажань цієї самої публіки . Але це змінилося з приходом дизайнера Стефані Ховард.

У 1994-му році New Balance вирішується на сміливий творчий експеримент, вони дають 21-річній Стефані Ховард — наймолодшому співробітнику відділу дизайну — створити кросівки, які б сподобалися молодий публіці, яка не особливо заглядалася на моделі New Balance.

Пара вийшла в 1996-му році. Таке сміливе рішення окупилося: продажі показали, що такий дизайн сподобався молодим покупцям, а це і було основним завданням. Після цього Стефані встигла попрацювати з продовженням цієї пари — силуетом 851.

Цікаво, що навіть комерційний успіх пари не дозволив їй виходити кілька десятиліть поспіль. Вона покривалася пилом в архіві 23 роки, щоб переродитися зараз.

На початку року New Balance вирішив перезапустити ці кросівки ексклюзивно з Aime Leon Dore, потім підключив до цього процесу Bodega і END, щоб зробити максимально красивий контент, який надихне покупців знову полюбити ці кросівки.

Такий маркетинговий хід спрацював і дозволив New Balance показати нам з вами не тільки OG забарвлення, а й нові кольорові рішення.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *