Головна / Головні новини / На стріт-арт фестивалі Nuart Aberdeen створили нові мурали

На стріт-арт фестивалі Nuart Aberdeen створили нові мурали

На стріт-арт фестивалі Nuart Aberdeen в Шотландії намалювали нові мурали на тему пандемії коронавируса і вимушеної самоізоляції. Серія робіт отримала назву «Lock Down Paste Up».

Організатори фестивалю заявили, що займалися вивченням того, як стріт-арту залишитися актуальним в країні, охопленій пандемією. За їхніми словами, «Lock Down Paste Up» — це простий, швидкий і безпечний спосіб творити, зберігаючи при цьому усвідомленість і дотримання правил поведінки в зв’язку з поточною ситуацією.

«Найближчим часом на Nuart Aberdeen з’явиться кілька нових, цікавих робіт. Ми багато міркували, як краще все зробити в нинішніх умовах», — розповіли організатори Nuart Aberdeen.

Свої мурали на «Lock Down Paste Up» представили Vladimir Abikh, JacobaNiepoort, Marina Zumi, Paul Harfleet, Sandra Chevrier, Biancoshock та інші.

Намальовані мурали підвищують моральний дух місцевих жителів і дають надію на краще майбутнє. Вони допомагають перебороти важку невизначеність і нагадують, що Nuart Aberdeen продовжує існувати.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *