Головна / Головні новини / Mizuno Wave Rider 10 OG: Японська бігова класика

Mizuno Wave Rider 10 OG: Японська бігова класика

Бігові кросівки Mizuno давно відомі у всьому світі. Ми звикли бачити їх топові бігові моделі в перших рядах всіх бігових змагань, а тепер звикаємо до нової дійсності, де їх бігові напрацювання проникають в повсякденне життя всіх фанатів кросівок. Ми раді представити вам модель кросівок Mizuno Wave Rider 10 OG.

За своєю суттю ця пара — бігова ретро модель, яка була на ногах багатьох професійних атлетів, але за останній час модні тренди так сильно змінилися, що подібний нарочито спортивний стиль став настільки популярний, що бренди почали активно відроджувати олдскульні пари і віддавати їх в свої спортстайл лінійки. Це ж сталося з кросівками Mizuno Wave Rider 10 OG.

Вперше ця модель з’явилася в продажу в 2007-му році і відразу ж стала бестселером, який прикрасив спортивну лінійку Mizuno. Зараз модель вже повертається з метою підкорити своїм дизайном лайфстайл покупця, якому потрібно щось незвичайне і яскраве.

Візуально ці кросівки можна розділити на 2 частини: підошву з матеріалу EVA і зібраний по шматках синтетичний верх, що складається з дихаючої сітки з великої перфорацією. 2 ці фактори забезпечують комфорт і вентиляцію для стопи, що необхідно для кросівок, що виходять в літній сезон.

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *