Головна / Головні новини / Кроссовочні колаборації Stussy

Кроссовочні колаборації Stussy

Stussy — великий бренд вуличної одягу, який прославився завдяки своєму неповторному погляду на світ через призму своїх колекцій і колаборацій. Якраз про останні нам і захотілося вам трохи розповісти. Як ви вже здогадалися, ми покажемо вам 5 цікавих пар кросівок, які були створені спільно з Stussy.

Nike Blazer Low x Stussy

Проста скейт-пара, створена із замші красивого відтінку з дуже помітною структурою. Так, це данина поваги скейт-культурі, яка так тісно пов’язана з життям бренду Stussy, саме завдяки скейтерам він і проник на вулиці. Реліз не самий популярний, але все одно помітний. Спочатку ціна на кроси була 100 доларів, а тепер ця пара на перепродажі коштує в два рази дорожче.

New Balance 990v4 x Stussy

Ці кросівки нам запам’яталися дуже лаконічним і мінімалістичним дизайном, який змушує звернути увагу на пару відразу ж. Нічого супер незвичайного: проста пара з мінімальним брендингом, але зате тут підкуповує атмосфера і той вайб, який створили Stussy завдяки незвичайним промо-фотографіям. Каліфорнійський вуличний стиль в кращому його варіанті.

Nike Air Zoom Spiridon Cage 2 x Stussy

Ця колаборація стала відкриттям року і змусила снікерхедов усього світу охотитися за нею. Stussy відразу своїми парами воскресила інтерес до цих кросівок і просто дала життя всій лінійці, в якій вони вже не будуть курирувати нові забарвлення. Реліз нас знову підкорив класними фотографіями, ми не могли відірвати очі. Зараз середня ціна на перепродажі — 250-300 доларів, що досить непогано для такого популярного коллаба.

Nike Air Max 95 x Stussy

Мабуть, одна з найбільш незвичайних колаборацій, в якій вийшло відразу 3 забарвлення Air Max 95. Кросівки стали справжнім хітом свого року і навіть удостоїлися потрапляння в альманах All Gone, де були сусідами всього важливого в світі вуличної культури. Тут Stussy показав свій фірмовий почерк — мінімалізм з точковими вкрапленнями брендингу. Їм подобається працювати кольором і матеріалами, а не принтами і складними посиланнями, тому їх одяг і колаборації так гаряче улюблені.

Clarks Wallabee x Stussy

Бонус трек нашого чарту. Цю колаборацію не можна додати в розряд кроссовочних, але все одно ми захотіли її показати в цьому топі. Просто Stussy створили свою класичну пару Clarks. Це вийшло дуже красиво і естетично. Кросовочні колаборації Stussy

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *