Головна / Головні новини / Кросівки Nike вартістю 120 000 доларів.

Кросівки Nike вартістю 120 000 доларів.

Зараз Nike — світовий гігант в снікер культурі. Але мало хто знає, що компанія починалася також з малого, тобто з шиття одягу в гаражі. Білл Бауерман почав робити своїм атлетам, яких він тренував, класні бігові кросівки. Багато разів дружина Білла розповідала, що часом вона могла прийти на кухню і знайти там купу шкіри, гуми, каучуку та інших «інгредієнтів», які її чоловік тестував для своїх цілей. З такого невеликого бізнесу на ентузіазмі виросла величезна корпорація, яка зараз є лідером в світі спортивної екіпіровки і спортивної моди.

Зараз у компанії Nike величезна аудиторія. Відповідно є і ті люди, які хочуть придбати унікальні екземпляри по «захмарним» цінами.

Прикладом такого примірника є унікальний лот, який з’явився на цьому тижні на аукціонному майданчику. Передбачається що дана модель бігових кросівок з шипованим низом піде з молотка за більш ніж 120000 доларів.

Ціна даних кросівок обумовлюється тим, що шипи на підошві зробив сам Білл в єдиному екземплярі. Вона відмінно зберіглася, а ще до неї йде його записка за підписом. Абсолютно божевільний лот. Придбати цю реліквію можна буде до 26-го червня в рамках аукціону Sotheby’s.

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *