Головна / Street Culture People / Street Culture People: Кирилл Бурлака

Street Culture People: Кирилл Бурлака

1. Как познакомился с урбан культурами? С каких годов в теме?

З появою перших в Сумах, десь 2008 рік. Але я сам тільки трохи катав на bmx. До цього я займався брейкінгом, отримав травму та закинув цю справу. В 2010 провели перший фестиваль.

2. Что расскажешь про город Сумы их развитие в нем урбан культур, как там обстоят дела с этим?

В Сумах немає постійної прграми розвитку. Я пропонував створити таку програму, але міська влада не дуже хоче рухатись у цьому напрямку, а проходити сім кругів пекла в їхніх кабінетах, у мене немає бажання.

3. Как пришла в голову идея о создании проекта «Экстрим Стаил». С чего все начиналось?

Мені запропонували зробити «чтота для маладьожи» на день міста, бо знали, що в мене є досвід в організуванні молоді, в 2010 році дуже було дивно, що люди катаються на таких маленьких велосипедах. Зібралися з друзіми і почали самостійно виготовляти перші фігури. Робили з того, що знайшли, хтось металевий кут приніс з дому, хтось якусь деревину, дещо купили і ось вам фігури для виступу та фест. Потім почали додаватися різні напрямки і так ми набрали обертів. Фестиваль має назву Sumy Extreme Style. Проходить двічі на рік: початок червня, початок вересня.

4. Как первый фестиваль прошел под именем данного проекта. На сколько тяжело было его реализовать?

Перший фест пройшов у вересні 2010. Робити було легко, бо для нас це був просто прикол, давай зробимо двіж для знайомих, ну просто в ценрті міста і все. Ми не думали про безпеку, призовий фонд, суддів та купу адмін приколів, котрі потім ти розумієш, що не обійти, якщо ти хочеш вирости з двіжухи для своїх у щось велике та важливе.

5. На сколько ты и твоя организация изменилась с момента ее создания. Все-ли стало легко после освоения определенных ошибок?

Офіційний статус ГО з’явився пізніше, бо не було бажання аповнювати документи, тягатись у податкову та інші структури. Зареєструвались, коли зрозуміли, що можливо подаватися на гранти, приймати участь у конкурсах та нагляд держави став більш сильним. Легко ми не робимо жодного великого проекту, бо то спонсор зникне, то погода не така, то судді не можуть, то ще щось. Кожний фест – це виклик, ми приймаємо його, проводимо фест та аналізуємо, що зробили, а що ні. Зростаємо та рухаємось далі.

6. Что для тебя Форум Уличных Культур?

На форум потрапив випадково, мене запросив Олег Малафєєв, під час першого Plan B. Для мене було дивним бвчити таку кількість людей, котрі зацмаються розвитком вуличних культур, бо моє коло спілкування було обмежено нашим містом. Форум допоміг з новими знайомствами, я там знайшов партнерів, користний досвід отримав та отримав виклики для себе та для нашого фесту.

7. Ты в этом году выступаешь спикером. О чем будешь вещать?

Мій спіч покритий таємницею, як і моє запрошення на форум. Головна думка – за для чого ти робиш те, що ти робиш, які твої мотиви.

8. Поделись своими факаапами, если они были.

Постійно щось йде не так, не можливо прорахувати всього. Перші пару років фест пості йно проходив в перервах між дощем. Одного разу ми подумали, що дуже круті та відомі і нам не дуже потрібна реклама і ми зібрали десь тритину людей, на відміну від попереднього фесту. Я був зайнятий справами і неяк не міг заїхати до одного зі спонсорів, щоб забрати грощі в них і ось за пару днів до фесту вони кажуть, що передумали і в мене дирка в бюджеті, ми поклали свої гроші. Історі й дуже багато, але гарних більше в рази.

9. Что тебя вдохновляет?

Мене надихають люди, котрі змінюються завдяки нашим проектам, бо ми робимо не тільки фестиваль. Мене надихають ті, хто стають волонтерами на фестивалі і дуже багато працюють. Мене надихають люди, котрі допомогають і ти розумієш, що не тільки тобі це потрібно. Мене надихає Бог, котрий сказав, що краще віддавати, ніж отримувати.

10. Пожелания читателям нашего портала.

Думайте, що та для чого ви робите. Кожен може змінити світ і гарно, коли ми його змінюємо на краще.

Обо мне - admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *