Головна / Головні новини / Каньє Уест витратив на президентську кампанію 12 мільйонів $

Каньє Уест витратив на президентську кампанію 12 мільйонів $

Якщо у кого-то ще й були сумніви в тому, що Каньє Уест дуже амбітний та ексцентричний чоловік, то в 2020 році вони повинні були розвіятися остаточно. Чиказький репер вирішив балотуватися на пост Президента США й незважаючи на практично нульову підтримку громадськості продовжує агітаційну кампанію своєї Birthday Party. За повідомленнями журналіста Бена Джейкобса, витрати Каньє, пов’язані з виборами, на даний момент складають вже 12 мільйонів доларів.

Журналіст NY Magazine повідомив в твіттері, що Уест витратив на розкрутку своєї партії Birthday Party $3 мільйони тільки у вересні. Також Джейкобс додав, що 19 жовтня репер поповнив бюджет своєї виборчої кампанії ще двома мільйонами доларів. Загалом, за даними журналіста, Каньє витратив на президентську гонку вже 12 мільйонів доларів, з огляду на витрати на різних політичних консультантів, агітаційні тури й зарплату своїм соратникам. До речі, Lincoln Consulting Group заявляє, що репер ще й винен їм $193 тисячі, а Fortified Consulting Group й зовсім називає цифру в $1.2 мільйона.

Згідно з даними Федеральної виборчої комісії, добровільні пожертвування на підтримку президентської кампанії Каньє Уеста склали всього лише 17.635 доларів. Як бачимо, величезні збитки та дуже маленька перспектива перемогти Трампа й Байдена на виборах не зупиняють цілеспрямованого артиста — він продовжує витрачати гроші на президентську гонку, благо їх у нього вистачає.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *