Главная / Главная лента / Як їздити велосипедом по снігу: поради професіонала

Як їздити велосипедом по снігу: поради професіонала

Шведський велогонщик Робін Волнер розповідає, як зберігати мотивацію та не закинути велосипед взимку.Їзда на снігу вимагає швидкості, майстерності і чимало мотивації. Розпитали найшвидшого у Швеції гонщика з Enduro World Series Робіна Волнера про те, як він переживає довгі темні дні, зберігає високу мотивацію та отримує максимум від катання взимку.

Робін Волнер один з найшвидших велогонщиків
Робін Волнер один з найшвидших велогонщиків© NIKLAS WALLNER / IBIS CYCLES

1. Візьми якомога більше від свого кліматуМісто Оре, в якому я живу, неідеальне, але мені подобається тут. Я вважаю, що в будь-якому місці можна пересуватися на колесах і під час холодних сніжних часів. Навіть якщо вони тривають майже цілий рік! З приходом зими мені доводиться трохи змінювати свої тренування. Я люблю кататися на лижах, тож багато моїх тренувань проходить на бігових лижах.2. Експериментуй з технікамиКоли їдеш по снігу, відхиляйся назад трохи більше, ніж зазвичай, адже в таку погоду більше шансів заїхати переднім колесом у яму або гору м’якого снігу. У мене були просто чудові поїздки білою замерзлою землею – за таких умов ти можеш поїхати майже куди завгодно.

Велосипед Робіна Ibis Mojo HD3
Велосипед Робіна Ibis Mojo HD3© ROBIN WALLNER

3. Головне – повторення Моя головна підказка – піти і підготувати дорогу або кілька закутів, де ти зможеш кататися зі своїми друзями. Це завжди хороша розвага. У нас в Орі є короткий спуск, який ми всі підтримуємо. Всі працюють з лопатами, щоб розчистити його від снігу.Крім того, якщо ти їдеш по снігу та льоду, не забувай про шиповані шини. Я роблю свої власні кріпильні гвинти – вони доволі важкі, але забезпечують хороше зчеплення, і це дозволяє мені отримувати ще більше задоволення на спусках.

Шиповані шини, зроблені власноруч
Шиповані шини, зроблені власноруч© NIKLAS WALLNER

4. Використай сніг, щоб покращити формуУзимку рекомендую короткі та інтенсивні заїзди, а не довгі. Якщо погода дозволяє, проведи базове тренування на бігових лижах і короткі інтервальні заїзди на велосипеді. Таким чином, тобі не доведеться мерзнути на дорозі при -10 градусах, але ти продовжуватимеш зміцнювати м’язи, які застосовуєш під час катання. Якщо ти полюбляєш довгі поїздки на велосипеді, моя найкраща порада – інвестувати у правильні для зимової їзди черевики і додатковий комплект рукавичок, який слід тримати у задніш кишені – з цими двома речами ти дійсно відчуєш різницю.

Ось зимові заняття, які можуть зробити тебе швидшим на велосипеді:

  • Лижні прогулянки – це, мабуть, найкращий і найпотужніший вид фітнес-тренувань для витривалості.
  • Базові тренування в залі – мені подобається тренуватися з TRX і з супротивом ваги власного тіла.
  • Йога – цей вид тренувань дозволить взяти більше від свого тіла.

5. Ключ у мотивації – розділяй поїздки з іншими!

Намагайся виїжджати на велосипеді з друзями, аби підтримувати бойовий дух. Також мені допомагає залишатися вмотивованим думка про літо і те, які легкі та довгі поїздки на мене чекають, якщо я тренуватимусь зараз.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *