Головна / Головні новини / Графіті колективи з Бельгії намалювали великий мурал.

Графіті колективи з Бельгії намалювали великий мурал.

Два знаменитих бельгійських колектива вирішили зібратися разом і зробити мурал, який за розміром вийшов в 1000 метрів квадратних.

Саме TAVU і LOUVES вирішили об’єднати свої зусилля, щоб намалювати на будівлі одного з будинків посил «Watch Your Step» що в перекладі буде «дивись за своїм кроком». У нас же це означає «будь обережніше».

Малюнок виконаний з яскравих фарб. Наприклад, ми можемо бачити відтінки бірюзового, блакитного і синього кольорів. Вони відмінно поєднуються разом.

Також колективи додали в своє творіння гасла поменше. Так, наприклад, всередині мурала можна знайти висловлювання, які звучали в минулому році під час численних протестів: «без культури немає майбутнього», «будуйте мости, а не стіни», «ми не повернемося до нормальності, тому що нормальність і була проблемою» і багато інших.

Найголовнішим посилом художників є те, що в наступні роки людям доведеться цінувати не тільки себе, але і їх навколишнє середовище. Вони вважають, що попереду постають ті роки, коли дуже важливо буде соціальний, економічний, кліматичний і суспільний розвиток планети.

«Люди повинні пам’ятати, що все, що вони роблять впливає не тільки на їхнє життя. Все, що відбувається, також чіпляє і коло оточуючих людини осіб та навколишнє середовище «

Даний мурал можна подивитися тільки з висоти пташиного польоту. Але погодьтеся, що і на відео дана каліграфія виглядає широко і гідно.

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *