Главная / Главная лента / Футбольний фрістайл. Що це таке?

Футбольний фрістайл. Що це таке?

Футбольний фрістайл — це вулична культура, яка стрімко набирає популярність, в ній усі рухи виконуються без задіяння рук. До такого виду вуличних культур також відноситься панна, футбег фристайл і чінлон.

Першопроходець

«Батьком» ФФ (футбольного фрістайлу) в сучасному розумінні є уродженець Голландії — Суфіан Тузані.

Точної дати появи ФФ він і сам не знає, але всі діячі вважають, що культура почала своє життя, коли Суфіан виклав своє перше відео з фрістайлом.

Це відео є значущим в цій культурі не тому що Суфіан три хвилини виконує трюки, які може виконати і будь-який професійний гравець у футбол, а значущим є перші 5 секунд.

На них видно, що Суфіан виконав трюк, якому в майбутньому дали назву «Татв» (touzani around the world). Це є першим трюком в культурі футбольного фрістайлу.

Дисципліни

Вся культура ділитися на 4 дисципліни:

  1. Ловери (всі елементи виконуються ногами стоячи)
  2. Сітінг (елементи виконуються сидячи)
  3. Аппер (елементи, що виконуються на голові і шиї)
  4. Граунд (ті рухи, які можна використовувати в футзалі або у великому футболі)

Стилі

Також хочеться відзначити, що культура ділиться на два стилі. У кожному з них є свої «фічі» і свої представники з усього світу.

  1. Hardcore

Даний стиль характеризується складними елементами і їх комбінаціями. У цьому стилі є кілька яскравих представників: Pawel Skora (Польща), FX (Угорщина), Palle (Швеція), Azun (Норвегія)

2.Сreative

Від даного слова вже стає зрозуміло, що акцент робиться на креативність голови і унікальність самих рухів. Одними з яскравих представників є: Kamalio (ПАР), Michryc (Польща), Sean (Франція), Gautier (Франція)

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *