Головна / Головні новини / Eminem vs DMX: між реперами хочуть організувати Verzuz

Eminem vs DMX: між реперами хочуть організувати Verzuz

Verzuz-батли між реперами, співаками і продюсерами стали справжньою знахідкою для меломанів в період відсутності концертів, фестивалів та інших можливостей почути живу музику. Завдяки зусиллям Swizz Beatz і Timbaland ми змогли стати свідками таких епічних протистоянь як T-Pain vs Lil Jon, Ludacris vs Nelly, DJ Premier vs RZA і багатьох інших. Але на цьому нью-йоркський бітмейкер і його колеги зупинятися не збираються та планують влаштувати ще, як мінімум, кілька битв між титанами репу. Однією з них потенційно може стати батл Eminem проти DMX. Про це в своєму Твіттері повідомив репер N.O.R.E, виклавши фото з останнім:

«Це легендарний момент! 3 хвилини тому Swizz Beatz подзвонив X і сказав, що Eminem готовий з ним битися! X відповів, що він може це зробити, але як і раніше хоче батл з Jay-Z!

Також Noreaga зазначив, що якщо Verzuz відбудеться, то він ставить на перемогу DMX. Офіційних заяв від самих реперів-учасників поки не послідкувало, але якщо їм все-таки вдасться домовитися, то є велика ймовірність того, що їх «битва хітів» збере рекордну кількість глядачів. Раніше найбільше увагу привернув баттл між співачками Erykah Badu і Jill Scott — його одночасно переглянуло близько 700 000 глядачів.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *