Головна / Афіша / Дабл Тріпл Snow Fest 2019

Дабл Тріпл Snow Fest 2019

Один з найбільших міських сноупарків з’явиться у Києві — лише на два дні 21-22 грудня! Команди don’t Take Fake і Типичный Киев готують шалені сніжні вихідні у самому центрі столиці.

На схилах Дніпра, під аркою Дружби Народів з‘явиться гірка висотою з п‘ятиповерхівку та довжиною у половину футбольного поля!

Протягом двох днів тут відбудуться лижні та сноубордичні змагання Дабл Тріпл Snow Fest, розмістяться фудкорт і великий екран із прямою трансляцією подій.

Генеральний спонсор проекту — платіжна система Mastercard.
Спонсор події — перший спортивний мобільний банк Sportbank.
Спонсором змагань став найбільш технологічний аутдор-бренд The North Face.

Вхід безкоштовний.
Детальна програма буде оголошена пізніше.

Реєстрація для учасників змагань обов‘язкова і триватиме до 10 грудня включно за посиланням: https://forms.gle/ZvxRfh1HcYGEKtjt8
До участі допускаються спортсмени із 16 років, при собі необхідно мати паспорт. Для неповнолітніх обов‘язкова наявність оригіналу дозволу від батьків на участь у події (зразок — https://drive.google.com/open?id=1XocO4bRG1de2jzlLEqXUKYIEyKakCKoV).

Більше про don’t Take Fake
Команда don’t Take Fake існує з 2011 року. Вона об’єднує щорічне бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake, комунікаційну агенцію DTF agency, онлайн-медіа про вуличну моду й культуру DTF Magazine і конференцію про бренди та креативність DTF Conference. У своїх проєктах don’t Take Fake поєднує субкультури, глобальні та локальні бренди і переносить найліпший світовий досвід в Україну.

Більше про Типичный Киев
Типовий Київ – проект, що об‘єднує міську спільноту, молодіжний фестиваль Radioday, онлайн-медіа, що пише на суспільно-політичну тематику ТК-медіа та ряд урбаністичних ініціатив. Команда Типового Києва залучена до організації фестивалів Atlas Weekend та Solomafest. У своїх проектах ставлять за мету робити життя в столиці комфортнішим

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *