Головна / Головні новини / alyona alyona — єдина українка, яка стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021

alyona alyona — єдина українка, яка стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021

Music Moves Europe Talent Awards — це нова премія Європейського Союзу за популярну та сучасну музику. Нагороди відзначають нових артистів, які об’єднують та просувають європейську культуру. Щороку серед тисяч виконавців вибирають 16 номінантів. Всього вісім видатних артистів отримуватимуть нагороду Music Moves Europe на знак визнання їхнього міжнародного успіху, також вони нагороджені виступом на ESNS (Eurosonic Noorderslag) та фінансовою підтримкою гастролей і просування. Крім цього, один із шістнадцяти номінантів отримує нагороду глядацьких симпатій — Public Choice Award.

Цього року alyona alyona стала єдиною українкою, яка увійшла в число восьми нагороджених артистів. Крім цього здобула найбільше голосів і додатково отримала Public Choice Award.

“Мені надзвичайно приємно, що організатори врахували мою кандидатуру, адже це дало змогу не тільки познайомитись з визнаними виконавцями, але й вкотре представити нашу країну на велику аудиторію. Для мене честь просто бути серед номінантів. Честь – представляти Україну там. Честь – отримати цю нагороду та нагороду глядацьких симпатій!”, написала alyona alyona на своїй сторінці в instagram.  

Артисти, які перемогли в Music Moves Europe Talent Awards 2021

аlyona аlyona (Україна)
Inhaler (Ірландія)
Julia Bardo (Італія),
Lous and The Yakuza (Бельгія)
Melenas (Іспанія)
Rimon (Нідерланди)
Sassy 009 (Норвегія)
Vildá (Фінляндія)

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *