Головна / Головні новини / 6ix9ine назвав Snoop Dogg «стукачем»

6ix9ine назвав Snoop Dogg «стукачем»

Snoop Dogg став одним з найбільш відвертих критиків 6ix9ine, після того як скандальний репер почав давати свідчення на своїх колег по кримінальному угрупованню Nine Trey Gangsta Bloods. В обмін суд скоротив термін ув’язнення хіп-хоп виконавця за звинуваченнями в рекеті.

У зв’язку з пандемією коронавируса в квітні 6ix9ine вдалося вийти з в’язниці під домашній арешт. У п’ятницю ввечері він опублікував в інстаграмі пост, в якому запитав своїх шанувальників, чи повинен він розповісти про реперів, які «здавали своїх колег» і називали його «щуром». Внизу під повідомленням він залишив коментар: «@snoopdogg, сер, давайте поговоримо».

Потім в ще одному коменті 6ix9ine припустив, що Snoop Dogg «стукав» на співзасновника Death Row Records Suge Knight. Після цього, скандальний репер поділився відео, на якому Suge Knight під час інтерв’ю з в’язниці натякає, що Snoop Dogg був інформатором правоохоронних органів.

Snoop спростував звинувачення 6ix9ine, зазначивши, що він знаходиться в хороших відносинах з Suge Knight. Потім легенда Західного узбережжя опублікував відео звернення до 6ix9ine.

«Минулого разу, коли ти щось говорив про мене, у мене не було часу. Але сьогодні у мене є час. Тобі краще не переходити мені дорогу. Щур, тобі краще залишити мене в спокої», — заявив Snoop Dogg.

Источник

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *