Головна / Статьи / 5 фактів про Nike Air Max Lebron VII

5 фактів про Nike Air Max Lebron VII

Леброн Джеймс є також одним з успішних гравців серії НБА, який до цих пір не перестає радувати любителів баскетболу своїми моментами. Тут ми зібрали 5 цікавих фактів про кросівки Nike Air Max Lebron VII, про які ви можливо не чули.

Кросівки стали проривом.

У 2009 році технологія Air Max почала набувати нове життя, так як компанія почала впроваджувати в самі різні моделі балон з повітрям.
Саме ці кросівки стали першими в лінійці Lebron’а, які були оснащені підошвою з видимим повітрям.

Присвячені Майклу Джордану.

Леброн вирішив зробити кросівки легендарного забарвлення Beard одинадцятих Air Jordan. Майкл був все дитинство кумиром Леброна, тому тут немає нічого дивного.

Кращий з кращих.

Саме в цих кросівках Леброн завоював титул MVP регулярного чемпіона NBA. У цих же кросівках він почав боротьбу за 2 титул.

«Лайфстаіл» можливі також.

Оскільки пара була цікава, то Леброн та Джейсон Петрі подбали про те, щоб була версія «не гральних» кросівок.
В такому випадку хлопці зробити ідентичні кросівки з більш якісних матеріалів і позначкою NFW (not flywire).

Важка задача

Джейсон Петрі розповідав, що при створенні цих кросівок він зіткнувся з дуже складною задачею: йому треба було поєднати потужний стиль гри ЛеБрона з його ж умінням бути граціозним в моменти, коли треба вивести м’яч або виконати роль розігруючого. Потрібно було створити кросівки, в яких на будь-якій позиції з 1-го по 4-ю (а ЛеБрон грав на всіх) баскетболіст відчував себе комфортно.

Обо мне - Bullet

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *